Ücretsiz scriptler, web geliştirme, programlama ve diğer çeşitli alanlarda kullanılmak üzere ücretsiz olarak sunulan yazılım kodlarıdır.

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Ücretsiz scriptler kategorisinde Derin tarafından oluşturulan Ücretsiz scriptler, web geliştirme, programlama ve diğer çeşitli alanlarda kullanılmak üzere ücretsiz olarak sunulan yazılım kodlarıdır. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 64 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Ücretsiz scriptler
Konu Başlığı Ücretsiz scriptler, web geliştirme, programlama ve diğer çeşitli alanlarda kullanılmak üzere ücretsiz olarak sunulan yazılım kodlarıdır.
Konbuyu başlatan Derin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Derin

Derin

Moderator
Credits
4,292
Ücretsiz scriptler, web geliştirme, programlama ve diğer çeşitli alanlarda kullanılmak üzere ücretsiz olarak sunulan yazılım kodlarıdır. Bu scriptler, genellikle topluluklar tarafından geliştirilir ve paylaşılır. İşte bazı popüler ücretsiz script kaynakları:

1. **GitHub:**
- GitHub, birçok açık kaynaklı projenin barındığı bir platformdur. Dil, kategori ve kullanım amacına göre birçok ücretsiz script bulunabilir. [GitHub](https://github.com/)

2. **SourceForge:**
- Bir diğer açık kaynak yazılım platformu olan SourceForge, bir dizi ücretsiz script ve yazılım sunmaktadır. [SourceForge](https://sourceforge.net/)

3. **CodePen:**
- Web geliştirme odaklı bir platform olan CodePen, HTML, CSS ve JavaScript gibi dillerde birçok ücretsiz script içerir. [CodePen](https://codepen.io/)

4. **Google Developers:**
- Google'ın geliştiricilere yönelik sunduğu kaynaklarda, özellikle web geliştirme konusunda birçok ücretsiz script bulunabilir. [Google Developers](https://developers.google.com/)

5. **FreeCodeCamp:**
- FreeCodeCamp, öğrenme odaklı bir platform olup birçok programlama dilinde örnekler içeren ücretsiz scriptleri barındırır. [FreeCodeCamp](https://www.freecodecamp.org/)

6. **Mozilla Developer Network (MDN):**
- Mozilla'nın geliştiricilere yönelik kaynaklar içeren MDN platformunda, web geliştirme ile ilgili birçok ücretsiz script bulunabilir. [MDN Web Docs](https://developer.mozilla.org/)

7. **jQuery Plugins:**
- jQuery kullanıcıları için birçok ücretsiz eklenti (plugin) ve script jQuery'nin resmi sitesinde bulunabilir. [jQuery Plugins](https://plugins.jquery.com/)

8. **Python Package Index (PyPI):**
- Python dilinde geliştirilmiş birçok ücretsiz script, PyPI üzerinde bulunabilir. [PyPI](https://pypi.org/)

9. **npm (Node Package Manager):**
- Node.js ve JavaScript tabanlı birçok ücretsiz script npm üzerinden indirilebilir. [npm](https://www.npmjs.com/)

10. **Unheap:**
- jQuery tabanlı birçok ücretsiz scriptin bulunduğu bir koleksiyon. [Unheap](http://www.unheap.com/)

Bu kaynaklar, farklı programlama dillerinde ve kullanım amaçlarına yönelik birçok ücretsiz script içermektedir. Her bir kaynağı ziyaret ederek ihtiyacınıza uygun scriptleri bulabilir ve kullanabilirsiniz.
 

Geri
Üst