YoungCorners.com | Gençlik Platformu!

'Google Optimizasyonu' forumunda Yaos tarafından 28 Mayıs 2017 tarihinde açılan konu

 1. Yaos

  Yaos New Member

  Katılım:
  21 Şubat 2017
  Mesaj:
  3
  [​IMG]

  Site Adı:YoungCorners | GENÇLİK BİZİM BUGÜNÜMÜZ!
  Site Adresi:youngcorners.com
  Açıldığı Tarih:14.04.2017


  YoungCorners.com nedir? Ne tür bir hizmet sağlar?

  Üniversiteli bir grup öğrencinin aralarında tasarlayıp, oluşturduğu bu platform yaşları 15 ila 35 aralığında olan; bilgi ve birikim sahibi okullarında, işlerinde başarılı gençlerin Köşe yazarlığı yapmasına gençliği alakadar eden bir çok konuda haber ve içerik paylaşmasına ortam hazırlıyor.

  Youngcorners.com'da neden 15-35 yaş aralığında ki genç yazarlar yazı yazıyor ?

  Bu sınırlamadaki gaye kesinlikle herhangi bir ayrım yapmak değildir. Burada ki amaç gençler bizim geleceğimiz klişesinden yeterince sıkılmış olan gençliğin en verimli yaş aralıklarında ki bilgi, gözlem ve deneyimlerinden faydalanmak aslında onların gelecek için değil bugün için önemli olduklarını kanıtlamak için yapılan bir sınırlamadır.

  [​IMG]

  Youngcorners.com Yazarları hem bilgi birikimlerini okurlarıyla paylaşma fırsatı elde ederken, hemde kısa vadede kendilerinde olan eksiklikleri tespit ederek yazabilmek için daha fazla Okuma ve araştırma ihtiyacının ortaya çıktığını görecekler. Bu sayede yazarlar hem eksikliklerini tamamlayarak devam etmiş olacak hemde okurlarının yazıları ile ilgili yorumlarını ve görüşlerini öğrenmiş olacak. Buda tabii ki yazarların elde ettiği pozitif yöndeki gelişimi gözler önüne serecek.

  Youngcorners.com'un hedefi nedir ?

  Bu platformun hedefi 15 ila 35 yaş grubunun enerjisini, dinamikliğini, başarıya olan açlığını ortaya çıkarma, Ülkemize ve İnsanlığa fayda sağlayabilecek yönde gelişmesine ve söz sahibi olmasına katkıda bulunmanın yanı sıra ne kadar, zeki, kabiliyetli bir gençliğe sahip olduğumuzu kanıtlamaktır.
   

Bu Sayfayı Paylaş