Kelkit'te deprem mi oldu? SON DAKİKA! Bugün Kelkit'te deprem mi oldu? AFAD ve Kandilli deprem listesi! 19 Aralık Salı az önce deprem mi oldu?

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gümüşhane Haberleri kategorisinde haber tarafından oluşturulan Kelkit'te deprem mi oldu? SON DAKİKA! Bugün Kelkit'te deprem mi oldu? AFAD ve Kandilli deprem listesi! 19 Aralık Salı az önce deprem mi oldu? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 12 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gümüşhane Haberleri
Konu Başlığı Kelkit'te deprem mi oldu? SON DAKİKA! Bugün Kelkit'te deprem mi oldu? AFAD ve Kandilli deprem listesi! 19 Aralık Salı az önce deprem mi oldu?
Konbuyu başlatan haber
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan haber

haber

Moderator
Top Poster Of Month
Credits
0
AFAD ve Kandilli verilerine göre Kelkit'te deprem oldu mu? merak ediliyor. Peki, Kelkit'te deprem mi oldu? Bugün Kelkit'te deprem oldu mu? Kandilli Rasathanesi Kelkit deprem ve AFAD Kelkit'te deprem şiddeti merak ediliyor. Peki Kelkit'te deprem kaç şiddetinde oldu? Kelkit yakınlarında deprem bilgisi için AFAD son depremler listesi ve Kandilli son depremler listesi! Son depremler ve son dakika deprem haberleri!

Okumaya devam et...
 

Geri
Üst