Gümüşhane'de deprem mi oldu? SON DAKİKA! Bugün Gümüşhane'de deprem mi oldu? AFAD ve Kandilli deprem listesi! 19 Aralık Salı az önce deprem mi oldu?

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gümüşhane Haberleri kategorisinde haber tarafından oluşturulan Gümüşhane'de deprem mi oldu? SON DAKİKA! Bugün Gümüşhane'de deprem mi oldu? AFAD ve Kandilli deprem listesi! 19 Aralık Salı az önce deprem mi oldu? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gümüşhane Haberleri
Konu Başlığı Gümüşhane'de deprem mi oldu? SON DAKİKA! Bugün Gümüşhane'de deprem mi oldu? AFAD ve Kandilli deprem listesi! 19 Aralık Salı az önce deprem mi oldu?
Konbuyu başlatan haber
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan haber

haber

Moderator
Top Poster Of Month
Credits
0
AFAD ve Kandilli verilerine göre Gümüşhane'de deprem oldu mu? merak ediliyor. Peki, Gümüşhane'de deprem mi oldu? Bugün Gümüşhane'de deprem oldu mu? Kandilli Rasathanesi Gümüşhane deprem ve AFAD Gümüşhane'de deprem şiddeti merak ediliyor. Peki Gümüşhane'de deprem kaç şiddetinde oldu? Gümüşhane yakınlarında deprem bilgisi için AFAD son depremler listesi ve Kandilli son depremler listesi! Son depremler ve son dakika deprem haberleri!

Okumaya devam et...
 

Geri
Üst