Erdoğan: "Ne Bir Eksik Ne Bir Fazlasıyla Her Belediye Kamu Kaynaklarından Adil Bir Şekilde Yararlanmaktadır"

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Ankara Haberleri kategorisinde haber tarafından oluşturulan Erdoğan: \"Ne Bir Eksik Ne Bir Fazlasıyla Her Belediye Kamu Kaynaklarından Adil Bir Şekilde Yararlanmaktadır\" başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Ankara Haberleri
Konu Başlığı Erdoğan: \"Ne Bir Eksik Ne Bir Fazlasıyla Her Belediye Kamu Kaynaklarından Adil Bir Şekilde Yararlanmaktadır\"
Konbuyu başlatan haber
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan haber

haber

Moderator
Top Poster Of Month
Credits
0
Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara'da partisinin seçim beyannamesini açıkladı. Erdoğan, 'Bakmayın birilerinin 'Engellendik' edebiyatı yapmalarına. Şu anda 'Engellendik' diyenler AK Parti belediyelerinin aldığı paralardan çok daha fazlasını aldılar ve alıyorlar. Bunun ispatını her zaman yaptık ve yapıyoruz. Bunların tamamı safsatadan, sorumluluktan kaçmaktan ibarettir. Bakanlıklarımız ve kurumlarımız defalarca belediyelere kamudan aktarılan kaynaktan bu belediyelerin aldıkları payı açıkladılar. Diğer belediyelere ne veriliyorsa, hangi kritere göre tahsisat yapılıyorsa bunlar için de aynısı geçerlidir. Ne bir eksik ne bir fazlasıyla her belediye kamu kaynaklarından adil bir şekilde yararlanmaktadır' dedi.

Okumaya devam et...
 

Geri
Üst